RTXE-2520ED333-C-40.000-TR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 807
Datablad
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
I lager: 1
Datablad
40 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
RTXE-2520ED333-C-40.000-TR
DigiKeys produktnummer
2151-RTXE-2520ED333-C-40.000-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-RTXE-2520ED333-C-40.000-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2151-RTXE-2520ED333-C-40.000-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RTXE-2520ED333-C-40.000-TR
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 40MHZ 3.3V HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Absolute Pull Range (APR)
±1 ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
6mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)