RTX-2520BD31-S-16.000-TR
DigiKeys produktnummer
2151-RTX-2520BD31-S-16.000-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-RTX-2520BD31-S-16.000-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2151-RTX-2520BD31-S-16.000-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RTX-2520BD31-S-16.000-TR
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 16MHZ 1.8V CLP SNW
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 1,8V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±1 ppm
Serie
Absolute Pull Range (APR)
±1 ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
2,5mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Utgång
Kapad sinusvåg
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)