RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1
DigiKeys produktnummer
2151-RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1CT-ND - Remsbit (CT)
2151-RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 52MHZ 2.8V CLP SNW
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
52 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 2,8V 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1 Modeller
Kategori
Spänning - källa
2,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±1 ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
2mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,037" (0,95mm)