RST-W5C9-195013-22M-GE-001
DigiKeys produktnummer
2151-RST-W5C9-195013-22M-GE-001-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RST-W5C9-195013-22M-GE-001
Beskrivning
RF ANT 2.4GHZ/5.8GHZ WHIP TILT
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,4GHz, 5,8GHz 802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi Spröt (lutning) RF-antenner 2,4GHz-2,5GHz, 5,15GHz-5,85GHz 4,5dBi, 5dBi SMA hane Kontaktdonsmontering
Kategori
Antal band
2
Tillverkare
Raltron Electronics
VSWR
2, 2
Serie
Förstärkning
4,5dBi, 5dBi
Förpackning
Bulk
Terminering
SMA hane
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP65
RF-familj/standard
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Monteringstyp
Kontaktdonsmontering
Frekvensgrupp
UHF (2GHz-3GHz), SHF (f > 4GHz)
Höjd (max)
7,677" (195,00mm)
Frekvens - (center/band)
2,4GHz, 5,8GHz
Tillämpningar
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Frekvensomfång
2,4GHz-2,5GHz, 5,15GHz-5,85GHz