RST-W2A1-195013-22M-GE-001
DigiKeys produktnummer
2151-RST-W2A1-195013-22M-GE-001-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RST-W2A1-195013-22M-GE-001
Beskrivning
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,4GHz 802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi Spröt (lutning) RF-antenner 2,4GHz-2,5GHz 5dBi SMA hane Kontaktdonsmontering
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
Raltron Electronics
VSWR
2
Serie
Förstärkning
5dBi
Förpackning
Bulk
Terminering
SMA hane
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP65
RF-familj/standard
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Monteringstyp
Kontaktdonsmontering
Frekvensgrupp
UHF (2GHz-3GHz)
Höjd (max)
7,677" (195,00mm)
Frekvens - (center/band)
2,4GHz
Tillämpningar
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Frekvensomfång
2,4GHz-2,5GHz