RST-MA11-109010-22M-GE-001
DigiKeys produktnummer
2151-RST-MA11-109010-22M-GE-001-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RST-MA11-109010-22M-GE-001
Beskrivning
RF ANT 868MHZ ISM BAND 115MM SM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
868MHz ISM Spröt (lutning) RF-antenner 868MHz 2dBi-3dBi SMA hane Kontaktdonsmontering
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
Raltron Electronics
VSWR
2
Serie
Förstärkning
2dBi-3dBi
Förpackning
Bulk
Terminering
SMA hane
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP65
RF-familj/standard
Allmän ISM
Monteringstyp
Kontaktdonsmontering
Frekvensgrupp
UHF (300MHz-1GHz)
Höjd (max)
4,291" (109,00mm)
Frekvens - (center/band)
868MHz
Tillämpningar
ISM
Frekvensomfång
868MHz