RSF-748.500-39000-1109-TR
DigiKeys produktnummer
2151-RSF-748.500-39000-1109-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-RSF-748.500-39000-1109-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2151-RSF-748.500-39000-1109-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RSF-748.500-39000-1109-TR
Beskrivning
FILTER SAW 748.5MHZ 5-SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
748,5MHz Frekvens RF SAW-filter (ytakustisk våg) 1,7dB 39MHz Bandbredd 5-SMD, utan ledning
Kategori
Bandbredd
39MHz
Tillverkare
Raltron Electronics
Införingsförlust
1,7dB
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
5-SMD, utan ledning
Artikelstatus
Aktiv
Höjd (max)
0,026" (0,65mm)
Frekvens - center
748,5MHz
Storlek/dimension
L 0,043" x B 0,035" (1,10 x 0,90mm)