RH100-26.000-9-F-1015-X-TR-NS2
DigiKeys produktnummer
2151-RH100-26.000-9-F-1015-X-TR-NS2TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-RH100-26.000-9-F-1015-X-TR-NS2CT-ND - Remsbit (CT)
2151-RH100-26.000-9-F-1015-X-TR-NS2DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RH100-26.000-9-F-1015-X-TR-NS2
Beskrivning
CRYSTAL 26.0MHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
26 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)