RH100-25.000-18-F-2020-X-T-NS1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 944
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Eaton - Electronics Division
I lager: 85
Datablad
Eaton - Electronics Division
I lager: 200
ECS Inc.
I lager: 0
Diodes Incorporated
I lager: 0
EPSON
EPSON
25 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
RH100-25.000-18-F-2020-X-T-NS1
DigiKeys produktnummer
2151-RH100-25.000-18-F-2020-X-T-NS1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RH100-25.000-18-F-2020-X-T-NS1
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)