RH100-12.288-18-2030-EXT-TR
DigiKeys produktnummer
2151-RH100-12.288-18-2030-EXT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-RH100-12.288-18-2030-EXT-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2151-RH100-12.288-18-2030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RH100-12.288-18-2030-EXT-TR
Beskrivning
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
12.288 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
12.288 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)