R2520-16.000-12-3030-EXT-TR
DigiKeys produktnummer
2151-R2520-16.000-12-3030-EXT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-R2520-16.000-12-3030-EXT-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2151-R2520-16.000-12-3030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R2520-16.000-12-3030-EXT-TR
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)