R1612-48.000-10-F-1010-TR
DigiKeys produktnummer
2151-R1612-48.000-10-F-1010-CT-ND - Remsbit (CT)
2151-R1612-48.000-10-F-1010-DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R1612-48.000-10-F-1010-TR
Beskrivning
CRYSTAL 48.0MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
48 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
48 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,049" (1,60 x 1,25mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)