R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1
DigiKeys produktnummer
2151-R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1CT-ND - Remsbit (CT)
2151-R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R1612-26.000-10-F-1010-TR-NS1
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-10°C-60°C
Frekvens
26 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,049" (1,60 x 1,25mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)