OXL4516MK-D3-5-100.000-3.3
DigiKeys produktnummer
2151-OXL4516MK-D3-5-100.000-3.3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OXL4516MK-D3-5-100.000-3.3
Beskrivning
XTL OSC OCXO 100.000MHZ 3.3V
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 8-DIP, 5 stift
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50 ppb
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resonatorbas
Inkapsling/låda
8-DIP, 5 stift
Typ
Storlek/dimension
L 0,602" x B 0,602" (15,3 x 15,3mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,425" (10,80mm)