OX4150D-D3-0.05-10.000-3.3-7
DigiKeys produktnummer
2151-OX4150D-D3-0.05-10.000-3.3-7-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OX4150D-D3-0.05-10.000-3.3-7
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 10.000MHZ 3.3V SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 7-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50 ppb
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
7-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 1,000" x B 0,866" (25,40 x 22,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)