OX4115A-D3-0.5-38.880-3.3
DigiKeys produktnummer
2151-OX4115A-D3-0.5-38.880-3.3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OX4115A-D3-0.5-38.880-3.3
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 38.880MHZ 3.3V SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38.88 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±5 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Tråg
Ström - drift (max)
300mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,606" x B 0,417" (15,40 x 10,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,315" (8,00mm)