H130B-25.000-18-F-1030-EXT-TR
DigiKeys produktnummer
2151-H130B-25.000-18-F-1030-EXT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-H130B-25.000-18-F-1030-EXT-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2151-H130B-25.000-18-F-1030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
H130B-25.000-18-F-1030-EXT-TR
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 18pF 20 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
20 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)