CP5032-125.000-3.3-25-X-T-TR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Direkt
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 500
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Renesas Electronics Corporation
125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
CP5032-125.000-3.3-25-X-T-TR
DigiKeys produktnummer
2151-CP5032-125.000-3.3-25-X-T-TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CP5032-125.000-3.3-25-X-T-TR
Beskrivning
XTAL OSC XO 125MHZ 3.3V LVPECL
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
LVPECL
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
80mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)