R928151000
DigiKeys produktnummer
2201-R928151000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R928151000
Beskrivning
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39.4"
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
39,4" (1000,00mm) Banankontakt (enkel), stapelbar to Banankontakt (enkel), stapelbar Patchkabel 750V
Kategori
2:a kontaktdonet
Banankontakt (enkel), stapelbar
Tillverkare
Radiall USA, Inc.
Kabellängd
39,4" (1000,00mm)
Förpackning
Box
Typ
Patchkabel
Artikelstatus
Aktiv
Innehåll
1 ledning, röd
Staplingsmetod
Frontstapling (båda kontakterna)
Material - isolering
Termoplastisk elastomer (TPE)
Konfiguration
Banankontakt till banankontakt
Spänning - märkt
750V
1:a kontaktdonet
Strömklassning (Ampere)
5A