R414705000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Radiall USA, Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Huber+Suhner, Inc.
I lager: 0
Datablad
Cinch Connectivity Solutions
Fairview Microwave
L-com
L-com
Pasternack
Pasternack
I lager: 1
RF Dämpare 5dB 0 Hz ~ 12.4 GHz 50 Ohms 2W Inline-modul av N-typ
R414705000
DigiKeys produktnummer
2201-R414705000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R414705000
Beskrivning
ATTENUATOR: N 5DB 12.4GHZ 2W 50O
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensomfång
0 Hz ~ 12.4 GHz
Tillverkare
Radiall USA, Inc.
Effekt (Watt)
2W
Förpackning
Bulk
Impedans
50 Ohms