R413805000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Radiall USA, Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Radiall USA, Inc.
I lager: 0
Datablad
Molex
I lager: 35
Huber+Suhner, Inc.
Huber+Suhner, Inc.
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 1
Mini-Circuits
I lager: 220
Fairview Microwave
L-com
L-com
Amphenol SV Microwave
Cinch Connectivity Solutions
Amphenol SV Microwave
RF Dämpare 5dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 2W SMA In-Line modul
R413805000
DigiKeys produktnummer
2201-R413805000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R413805000
Beskrivning
ATTENUATOR: SMA.86 5DB 18GHZ 2W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensomfång
0 Hz ~ 18 GHz
Tillverkare
Effekt (Watt)
2W
Förpackning
Bulk
Impedans
50 Ohms