R163092500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Radiall USA, Inc.
I lager: 0
Datablad
N-typ Kontaktdon Plugg, hanstift 50Ohm Frihängande (i serie) Crimp
R163092500
DigiKeys produktnummer
2201-R163092500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R163092500
Beskrivning
N18 M STR FCR 8/51
Tillverkarens standardleveranstid
52 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvens - max
18 GHz
Tillv.
Antal portar
1
Förpackning
Bulk
Höljesfärg
Silver
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial, mitt
Mässing
Kontaktdonsutförande
Stommaterial
Mässing
Kontaktdonstyp
Plugg, hanstift
Kroppytbehandling
Nickel
Kontaktterminering
Crimp
Kontaktplätering, mitt
Guld
Skärmterminering
Crimp
Dielektriskt material
Polytetrafluoreten (PTFE)
Impedans
50Ohm
Arbetstemperatur
-65°C-165°C
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Spänningsvärde
500 V