VLM-635-56 LPO-D10-F10
DigiKeys produktnummer
100-VLM-635-56LPO-D10-F10-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VLM-635-56 LPO-D10-F10
Beskrivning
ANGLE10,CLASS1M,FOCUS:10 CM
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Laserdioder 638nm 0,39mW 3V-6V 50mA Cylinder (Diam. 10mm)
Kategori
Spänning - ingång
3V-6V
Tillverkare
Quarton Inc.
Strömklassning (Ampere)
50mA
Serie
Effekt (Watt)
0,39mW
Förpackning
Påse
Inkapsling/låda
Cylinder (Diam. 10mm)