QADA-65-12-1401
DigiKeys produktnummer
Q982-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QADA-65-12-1401
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 60 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
210mW (max.)
Tillverkare
Qualtek
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
100-240VAC
Storlek/dimension
L 4,53" x B 2,09" x H 1,50" (115,0 x 53,0 x 38,0mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Ström - utgång (max)
5A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
60 W