QADA-50-12-1401
DigiKeys produktnummer
Q1193-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QADA-50-12-1401
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 50 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
50 W
Tillverkare
Qualtek
Kraftförbrukning utan last
210mW (max.)
Serie
Polarisering
Positiv mitt
Förpackning
Bulk
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
100-240VAC
Storlek/dimension
L 4,53" x B 2,09" x H 1,50" (115,0 x 53,0 x 38,0mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Ström - utgång (max)
4,2A