Q2-F-1/16-01-SS1000FT
DigiKeys produktnummer
189-Q2-F-1/16-01-SS1000FT-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q2-F-1/16-01-SS1000FT
Beskrivning
HEATSHRINK POLY 1/16" BLACK FOOT
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,063" (1,60mm) 2 till 1 Svart Ange antal fot i orderkvantitet
Kategori
Material
Tillv.
Egenskaper
Flamhämmande
Serie
Färg
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Artikelstatus
Aktiv
Krymptemperatur
70°C
Typ
Lagrings-/infrysningstemperatur
-50°F-104°F (-10°C-40°C)
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
144 månader
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Spolstorlek
1000,0' (304,8m)
Innerdiameter - vid leverans
0,063" (1,60mm)
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - efter krympning
0,031" (0,79mm)
Basproduktens nummer
Väggtjocklek efter krympning
0,016" (0,41mm)