QT532G-20.000MAHE-T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | QT532G-20.000MAHE-T |
Beskrivning | 5.0X3.2 30PPM @25C 30PPM (-40 TO |
Tillverkarens standardleveranstid | 6 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 20 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 50 Ohms 2-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Lastkapacitans 12pF |
Tillv. | ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms |
Serie | Driftläge Grundton |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ MHz kristall | Inkapsling/låda |
Frekvens 20 MHz | Leverantörens enhetsförpackning 2-SMD (5x3.2) |
Frekvensstabilitet ±30ppm | Storlek/dimension L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm) |
Frekvenstolerans ±30ppm | Höjd - monterad (max) 0,053" (1,35mm) |