QT532G-20.000MAHE-T
DigiKeys produktnummer
4981-QT532G-20.000MAHE-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
4981-QT532G-20.000MAHE-TCT-ND - Remsbit (CT)
4981-QT532G-20.000MAHE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QT532G-20.000MAHE-T
Beskrivning
5.0X3.2 30PPM @25C 30PPM (-40 TO
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 50 Ohms 2-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
20 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,053" (1,35mm)