QT49S-26.000MEEJ-T
DigiKeys produktnummer
4981-QT49S-26.000MEEJ-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
4981-QT49S-26.000MEEJ-TCT-ND - Remsbit (CT)
4981-QT49S-26.000MEEJ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QT49S-26.000MEEJ-T
Beskrivning
HC49 10PPM @25C 10PPM (-20 TO 7
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 18pF 30 Ohms HC-49/US
Kategori
Frekvenstolerans
±10ppm
Tillv.
Lastkapacitans
18pF
Serie
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Driftläge
Grundton
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Typ
MHz kristall
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens
26 MHz
Inkapsling/låda
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,449" x B 0,189" (11,40 x 4,80mm)