QT49-20.000MAAJ-B
DigiKeys produktnummer
4981-QT49-20.000MAAJ-B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QT49-20.000MAAJ-B
Beskrivning
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 30 Ohms HC-49/US
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
20 MHz
Storlek/dimension
L 0,453" x B 0,197" (11,50 x 5,00mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,145" (3,68mm)
Frekvenstolerans
±30ppm