QT252S-19.200MAAV-T
DigiKeys produktnummer
4981-QT252S-19.200MAAV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
4981-QT252S-19.200MAAV-TCT-ND - Remsbit (CT)
4981-QT252S-19.200MAAV-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QT252S-19.200MAAV-T
Beskrivning
2.5X2.0 SEAM SEAL MHZXTAL -4PAD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19.2 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
19.2 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)