PM5401.101NLT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Pulse Electronics
I lager: 0
Datablad
100 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 10.5 A Max. 9mOhm Icke standard
PM5401.101NLT
DigiKeys produktnummer
553-PM5401.101NLTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PM5401.101NLT
Beskrivning
FIXED IND 100NH 10.5A 9 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PM5401.101NLT Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
14A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 9mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,126" (3,50 x 3,20mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)