PH9385.013NLT
DigiKeys produktnummer
553-3351-2-ND - Remsa och spole (TR)
553-3351-1-ND - Remsbit (CT)
553-3351-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PH9385.013NLT
Beskrivning
XFMR PUSH-PULL RS-485 COMM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PH9385.013NLT Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Induktans
2.6 mH
Tillverkare
Pulse Electronics
För användning med/relaterade produkter
RS-485-kommunikation
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,630" x B 0,512" (16,00 x 13,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,295" (7,50mm)