PG0087.332NL
DigiKeys produktnummer
553-3088-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PG0087.332NL
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 2A 55 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Induktor 2 A Max. 55mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 55mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
40MHz
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-130°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstyp
Ytmontering
Tolerans
±20%
Inkapsling/låda
Icke standard
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,244" x B 0,244" (6,20 x 6,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
2A
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)