PA5401.152NLT
DigiKeys produktnummer
553-PA5401.152NLTTR-ND - Remsa och spole (TR)
553-PA5401.152NLTCT-ND - Remsbit (CT)
553-PA5401.152NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA5401.152NLT
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 3.8A 50 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 3.8 A Max. 50mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
PA5401.152NLT Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
4A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 50mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,126" (3,50 x 3,20mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)