PA5401.103NLT
DigiKeys produktnummer
553-PA5401.103NLTTR-ND - Remsa och spole (TR)
553-PA5401.103NLTCT-ND - Remsbit (CT)
553-PA5401.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA5401.103NLT
Beskrivning
FIXED IND 10UH 1.4A 422 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 1.4 A Max. 422mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
PA5401.103NLT Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
1,6A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 422mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,126" (3,50 x 3,20mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)