PA5400.221NLT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Pulse Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Laird-Signal Integrity Products
I lager: 8 000
Datablad
220 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 6.5 A Max. 17mOhm Icke standard
PA5400.221NLT
DigiKeys produktnummer
553-PA5400.221NLTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA5400.221NLT
Beskrivning
FIXED IND 220NH 6.5A 17 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
PA5400.221NLT Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
10A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 17mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,126" (3,50 x 3,20mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)