PA5004.331NLT
DigiKeys produktnummer
553-4091-2-ND - Remsa och spole (TR)
553-4091-1-ND - Remsbit (CT)
553-4091-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA5004.331NLT
Beskrivning
FIXED IND 330NH 25A 2.5 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 25 A Max. 2,5mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA5004.331NLT Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
32A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 2,5mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,268" x B 0,252" (6,80 x 6,40mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)