PA4343.221NLT
DigiKeys produktnummer
553-3450-2-ND - Remsa och spole (TR)
553-3450-1-ND - Remsbit (CT)
553-3450-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA4343.221NLT
Beskrivning
FIXED IND 220NH 53A 0.6 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
220 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 53 A Max. 0,6mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4343.221NLT Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 0,6mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,551" x B 0,504" (14,00 x 12,80mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,256" (6,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
112A