PA4341.681NLT
DigiKeys produktnummer
553-3419-2-ND - Remsa och spole (TR)
553-3419-1-ND - Remsbit (CT)
553-3419-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA4341.681NLT
Beskrivning
FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM
Detaljerad beskrivning
680 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 15.5 A Max. 5,5mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4341.681NLT Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 5,5mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,299" x B 0,272" (7,60 x 6,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
25A