PA4341.471NLT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PA4341.471NLT |
Beskrivning | FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 470 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 17.5 A Max. 4,2mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PA4341.471NLT Modeller |
Kategori | Skärmning Avskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 4,2mOhm |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Formgjuten | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,299" x B 0,272" (7,60 x 6,90mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,118" (3,00mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 26A |