PA4341.101NLT
DigiKeys produktnummer
553-2991-2-ND - Remsa och spole (TR)
553-2991-1-ND - Remsbit (CT)
553-2991-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA4341.101NLT
Beskrivning
FIXED IND 100NH 32.5A 1.7 MOHM
Detaljerad beskrivning
100 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 32.5 A Max. 1,7mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4341.101NLT Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 1,7mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,299" x B 0,272" (7,60 x 6,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
60A