PA4340.331NLT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PA4340.331NLT |
Beskrivning | FIXED IND 330NH 14A 5 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 330 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 14 A Max. 5mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PA4340.331NLT Modeller |
Kategori | Skärmning Avskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 5mOhm |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Formgjuten | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,236" x B 0,213" (6,00 x 5,40mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,118" (3,00mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 18A |