PA4340.331NLT
DigiKeys produktnummer
553-3395-2-ND - Remsa och spole (TR)
553-3395-1-ND - Remsbit (CT)
553-3395-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA4340.331NLT
Beskrivning
FIXED IND 330NH 14A 5 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 14 A Max. 5mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA4340.331NLT Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 5mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,213" (6,00 x 5,40mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
18A