BWVS00404018101T00
DigiKeys produktnummer
553-BWVS00404018101T00TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BWVS00404018101T00
Beskrivning
FIXED IND 100UH 340MA 1.5 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µH Avskärmad Induktor 340 mA 1,5Ohm 1616 (metrisk 4040)
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
1,5Ohm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1616 (metrisk 4040)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1616
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
410mA