BWVS00404018101M00
DigiKeys produktnummer
553-BWVS00404018101M00TR-ND - Remsa och spole (TR)
553-BWVS00404018101M00CT-ND - Remsbit (CT)
553-BWVS00404018101M00DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BWVS00404018101M00
Beskrivning
FIXED IND 100UH 380MA 1.5 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µH Avskärmad Induktor 380 mA 1,5Ohm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BWVS00404018101M00 Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
460mA
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
1,5Ohm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)