ANT1606JB12B1575A
DigiKeys produktnummer
311-1529-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ANT1606JB12B1575A
Beskrivning
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,575GHz GPS Keramisk (patch) RF-antenner 1,566GHz-1,584GHz -2,52dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lim
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
Pulse Electronics
VSWR
2
Serie
Förstärkning
-2,52dBic
Förpackning
Bulk
Egenskaper
LNA, filter
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF-familj/standard
Navigering
Monteringstyp
Lim
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Höjd (max)
0,205" (5,20mm)
Frekvens - (center/band)
1,575GHz
Tillämpningar
GPS
Frekvensomfång
1,566GHz-1,584GHz