ANT1204LL05R0915A
DigiKeys produktnummer
311-1525-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1525-1-ND - Remsbit (CT)
311-1525-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ANT1204LL05R0915A
Beskrivning
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
915MHz ZigBee™ Chip RF-antenner 905MHz-925MHz 3,32dBi Lödmetall Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT1204LL05R0915A Modeller
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
Pulse Electronics
VSWR
2
Serie
Returförlust
-13,35dB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Förstärkning
3,32dBi
Artikelstatus
Aktiv
Effekt - max
1 W
RF-familj/standard
Terminering
Lödmetall
Frekvensgrupp
UHF (300MHz-1GHz)
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens - (center/band)
915MHz
Höjd (max)
0,063" (1,60mm)
Frekvensomfång
905MHz-925MHz