POW-1644L-LWC50-B-R
DigiKeys produktnummer
668-1210-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
POW-1644L-LWC50-B-R
Beskrivning
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 Hz ~ 16 kHz Analog Mikrofoner Elektrisk kondensor 2 V ~ 10 V Rundstrålande (-44dB ±3dB) Trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
POW-1644L-LWC50-B-R Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Impedans
2.2 kOhms
Tillverkare
PUI Audio, Inc.
Spänning - märkt
2 V
Serie
Spänningsintervall
2 V ~ 10 V
Förpackning
Bulk
Ström - matning
500 µA
Artikelstatus
Aktiv
Portplats
Topp
Typ
Elektrisk kondensor
Klassificeringar
IP57 - dammskyddad, vattentät
Utgångstyp
Analog
Terminering
Trådledare
Riktning
Rundstrålande
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Frekvensomfång
50 Hz ~ 16 kHz
Höjd (max)
0,071" (1,80mm)