AVW-15SBR-RL-12
DigiKeys produktnummer
668-1628-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AVW-15SBR-RL-12
Beskrivning
BUZZER PIEZO 12V 92MM BASE
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Sumrar Indikator, internt driven Piezo 12 V Multipelt 83dB vid 12V, 100cm Basmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AVW-15SBR-RL-12 Modeller
Kategori
Teknologi
Piezo
Tillverkare
PUI Audio, Inc.
Driftläge
Valbart stift, visuell indikator
Serie
Varaktighet
Variabel
Förpackning
Bulk
Ljudtrycksnivå (SPL)
83dB vid 12V, 100cm
Artikelstatus
Aktiv
Portplats
Topp
Drivkrets
Indikator, internt driven
Arbetstemperatur
-10°C-55°C
Ingångstyp
DC
Ingångsskydd
IP54 - dammskyddad, vattenbeständig
Spänning - märkt
12 V
Monteringstyp
Basmontering
Spänningsintervall
9-18V
Storlek/dimension
3,622" diam. (92,00mm)
Frekvens
Multipelt
Höjd - monterad (max)
3,602" (91,50mm)